Din motive independente de voința noastră și în ciuda tuturor eforturilor organizatorice depuse de toate părțile, concertul de lansare a albumului „Eternal Return” de la București nu va mai putea avea loc pe data de 13 noiembrie în Fratelli Studios în condițiile anunțate inițial. Concertul, care își va păstra caracterul umanitar, va fi mutat astfel pe data de 29 noiembrie în Berăria H, iar intrarea publicului va fi liberă. Alături de noi va fi în continuare Lucia, care își va lansa albumul de debut „Silence”.

Toți banii încasați până acum pe bilete vor fi returnați în zilele următoare, dar la fața locului vor fi amenajate urne de donații pentru victimele tragediei din Colectiv. Dacă ați plătit deja bilet și vreți în continuare să donați suma, contactați-i pe cei de la www.IaBilet.ro care vor face direct transferul către Fundația Estuar.

Mulțumim pentru înțelegere și susținere și sperăm să vă avem alături duminică seara, pe 29 noiembrie, în Berăria H. Pentru Colectiv.


Leave a Comment

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *